| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrbare....am strans bani vreo 300 de lei si ceva...as vrea sa imi cumpar ceva de ei dar nu stiu ce.
Oare sa-i mai las sau sa ii cheltuiesc? Daca da ce sa imi iau!? Pls help! Craciun Fericit apropo!

Răspuns Câştigător
| anapatrascu a răspuns:

1.Poti sa strangi mai multi(depinde de ce vrei sa-ti iei).
2.Îti poti lua ceva util :
ex: daca si copii le poti lua ceva de Craciun.
ceva util tie(de imbracat, incaltat )etc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai lasa-i pana la Anul Nou, ca atunci vei mai strange 100%.
Craciun Fericit!

| StefanCosmin a răspuns:

Depinde, poti sa tii iei un telefon, un ceas, poti sa tii faci un mic upgrade la PC, dar mai bine astepti sa mai strangi happy

| KNST a răspuns:

Un parfum. Unul care sa-ti releve personalitatea. happy

| 140iuli703 a răspuns:

Mai bine ii mai tii ca sa strangi o suma mai remarcabila. Atunci ai putea sa iti iei ceva mult mai util si bun, si totodată mai multe produse, nu doar unul. Depinde de cat de multi se strang.

| Bianca_Ioniţă_Paula_1999 a răspuns:

De ce nu mai strângi ca sa îți poți cumpăra ceva mai valoros...un telefon sau un laptop un ceas nu stiu orice