| Millial a întrebat:

astazi mi-am facut un card de debit VISA la ING, am pus o suma de 200 RON pe el, i-am activat si ING Pay din ING HomeBank, dar nu am reusit sa il leg la Google sau EMAG de exemplu. Eu am specificat doamnei de acolo, care a fost super draguta, ce as dori, mai exact, sa pot face cumparaturi online. Care este problema? Ar trebui sa astept mai mult? Sau a fost o nelamurire din partea ei? Pentru ca primesc doar erori de genul "cardul nu a fost debitat" sau sa verific daca are online pay activat

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca azi l-ai facut, mai lasa sa treaca macar 24 de ore de la activare. Nu se misca cei de la banci asa instant.

| Millial explică:

Au trecut deja 48 de ore si inca nu functioneaza, nu imi este recunoscut cardul pe nici un site