| Gaby405 a întrebat:

Aveți idee unde pot găsi un magazin cu huse pentru telefoane mai vechi? M-ar interesa pentru un iPod Touch, iPhone 4... Online nu am găsit nimic.
Mulțumesc anticipat. Fundal!

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Mivarom

4 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Cauta pe olx sau fizic la gsm-uri.

| Gaby405 explică (pentru laSoledad):

Nu am găsit nimic online (OLX, La Jumate, Publi24, AliExpress). GSM-urile nu mai țin huse pentru dispozitive atât de vechi. Mă interesa dacă știe cineva un magazin care încă mai țin huse vechi.

| laSoledad a răspuns (pentru Gaby405):

Da, dar poate ca oamenii aia de la gsm-uri stiu pe cineva care stie si el pe cineva care are niste huse vechi. Din om in om gasesti, dar incepe de unde trebuie, de la gsm-uri cel mai sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gsm-uri dar sunt slabe sanse sa mai gasesti husa pentru un telefon vechi.