| zGohan a întrebat:

Cam cat costa un beyblade?

22 răspunsuri:
| AndreeaAS a răspuns:

Ba nu, in Real este 32 lei!

| Eric1609 a răspuns:

Este la Cora cu 39 lei si la Metro cu 31lei

| Rango a răspuns:

Mda si eu imi doresc un bey pentru ca desenul nu e chiar pentru copii de 10- este un anime dar ma rog cat costa? Sper ca o sa raspunda cineva!

| iuli000 a răspuns:

China sau original?

| zGohan explică:

Moma scup e x.X

Răspuns utilizator avertizat
| tony10 a răspuns:

Am vazut ca costa 15lei 25lei 1 milion treisute 35lei

| crisbens33 a răspuns:

Unul in sibiu original costa 55 de lei iar unul fals intre 10-30 de lei

| MoisaDMD a răspuns:

Depinde si de unde esti. Daca esti de la Bucuresti costa 3sau 2.50 lei unu dar daca vrei sa-l iei din alte orase costa 5 lei.

| horizon5 a răspuns:

O facatura in slatina costa 7lei da are unele piese bune

| Elyna a răspuns:

Cel ma ieftin costa 55 ron, iar cel mai scump 210 ron.

| NastaseSV a răspuns:

Prin suceava la chioscuri si mini markete e cam 8 lei unu cu tot cu lansator.Si e chiar bunicel.

| NastaseSV a răspuns:

Prin suceava la chioscuri si mini markete e cam 8 lei unul cu tot cu lansator.Si e chiar bunicel.

| andrew131 a răspuns:

In oradea la chinezu' sunt cu 15-18 lei.credeti-ma am vazut. l-am luat de acolo pe burn pheonix(sau cum)cu 15 lei inclunzand lansator.

| Adrian_Maty_1990 a răspuns:

15 18 lei.

| and1000 a răspuns:

In severin costa 5 sau 6 lei cel mai ieftin iar cel mai scump e 129 lei

| and1000 a răspuns:

Va rog care da un lansator de beyblade

| Marginian_Claudiu_1996 a răspuns:

Un tornado costa 55 de lei si FlameBizys costa 58 de lei

| RobertDMO a răspuns:

Eu am cumparat beyblade 1 + 1 gratis din Cora Alexandriei si am dat doar 20 lei (sunt originale au emblema hasbri si wbba)

| albert20022 a răspuns:

In radauti cumperi un set cu 2 la 15 lei ori 4 la 25 lei

| sneker a răspuns:

Sa stii ca are dreptate HelloCandy ca eu am deja 2 beyblade defat unu ca peelalat l-am dat si coata 32 de lei sau uneori 35 de ley.