| qRobert09 a întrebat:

Cum pot selecta ca un produs de la Altex sa ajunga la posta locala? Nu vad nici o optiune pe site-ul lor online.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Altex nu lucrează cu Posta Romana.

| Lioana a răspuns:

Nu poti. Altex trimite doar prin curier comenzile online. Daca vrei sa nu platesti transport, vorbeste la un magazin Altex sa faca ei comanda si atunci o ridici din magazin.

| MeConstantine a răspuns:

Ei nu lucrează cu posta dar au livrare in țara și când plasezi comanda îți spune cât costa livrarea.

| Marvinmiau a răspuns:

E simplu, la modul de livrare trebuie doar sa selectezi modul de livrare prin posta romana, iti va lua in jur de 10 lei, sper sa te ajute!

| suntserios a răspuns (pentru Marvinmiau):

Si oare cum ar putea sa selecteze optiune asta daca Altex nu lucreaza cu Posta? Ai raspuns si tu ca sa nu taci