| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...Deci, "Lotiunea regeneranta pentru par cu Petroleum de la Gerovital" e buna si pentru uciderea paduchilor de cap si oualor acestora?
(Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu, are oricum o cantitate prea mica.
Incearca si cu praf de purici pentru animale laughing oricat de ciudat suna, cand am avut eu acum ceva ani probleme in 2-3 zile am scapat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aaaam...Ce legatura are?
Ia o pudra pentru paduchi si un pieptene din acela cu peri desi.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Adry05):

A fost epidemie la noi in scoala si am luat de la o colega...am incercat cu pieptenele, cu pudra si paranix, dar nu a mers.Am auzit ca petrolul(gaz) e cel mai bun pentru uciderea paduchilor, dar nu am gasit la farmacie.Credeam ca daca lotiunea contine petrol ma va ajuta...

| BlackRose03 a răspuns (pentru Adry05):

Mersi :*

| Adry05 a răspuns (pentru BlackRose03):

Nu, are oricum o cantitate prea mica.
Incearca si cu praf de purici pentru animale laughing oricat de ciudat suna, cand am avut eu acum ceva ani probleme in 2-3 zile am scapat.

| anamariarot a răspuns:

Nu cred ca e suficient de puternica. Incearca ceva special destinat paduchilor ca sa dea rezultate

| Noonee a răspuns:

Da, da-te cu ele in cap, ca probabil ai...si vei scapa. Take care

| Noonee a răspuns:

Cel putin asa am auzitwinking