| SelluMarrie a întrebat:

Deeci ador UGG-urile love struck imi plac la nebunie si vreau sa-mi cumpar, doar ca am auzit ca iarna imediat se uda...este adevarat? Pretul nu este o problema.Pe mine una ma intereseaza sa nu se ude. a si inca o problema :d tin de cald? Am vazut ca unele sunt imblanite happy
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Pai cele originale sigur sunt foarte calduroase. Am citit ca sunt facute din blana de oaie si sunt tratate special pentru a tine de cald si a lasa piciorul sa respire. De asemenea nu aluneci cu ele pe zapada, si nici nu se uda, datorita faptului ca sunt din blana ca lumea happy.

5 răspunsuri:
| momo a răspuns:

Eu am ugg-uri si nu m-am udat... si da sunt foarte calduroase cele imblanite

| lolavanity a răspuns:

Da, sunt foarte călduroase şi comode. Pe zăpadă, nici nu aluneci cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://grungydudds.blogspot.com/2010/11/ugg-cardy-black-marimea-38.html

nu se uda sunt concepute pentru cei din australia dupa ce fac surf si ies din apa sa se incalzeasca in uggs. evident pastreaza caldura
(cele originale)
vand uggs originale din australia

pentru detalii: mz_millie82

| ElizzaTPU a răspuns:

Ale mele sunt ok, mi-am ales o nuanta mai deschisa si rezista foarte bine :) Bineinteles ca sunt foarte calduroase modelul este chiar asta : http://www.fiora.ro/cizme/cizme-australia-classic-tall-gri-deschis.html. Fii atenta la replicile ieftine cu blanita sintetica si imitatie de piele!