| Wolfy5 a întrebat:

intrebarea asta e pentru cei care au facut cosplay. vreau sa imi cumpar niste haine si o peruca de pe internet pentru ca eu sunt in Italia momentan si nu am gasit, si voiam sa stiu voi de pe ce site ati comandat? care e cel mai sigur? eu am vazut pe ebay niste lucruri faine. dar am vazut ca e din USA si pachetul vine greu ...si nu vreau sa-mi iau nici teapa. deci plss helpp

1 răspuns:
| iZberg a răspuns:

Poti incerca pe ebay uk ca este mai aproape sau pe sport direct uk