| Diiiaaana a întrebat:

happy! Luna asta as vrea sa imi cumpar un telefon big grin. Problema este ca nu stiu ce fel sa imi iau laughing. As vrea sa stie de toate, sa mearga in ea cand de memorie etc... Ajutati-ma si pe mine si dati-mi exemple de telefoane bune touch screen happy. Multumesc anticipat! happy

7 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu iti spun sa nu iti iei LG. Pentru ca sunt telefoane foarte proaste. Eu mi-am luat touch screen LG si s-a stricat dupa 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| rockmeout a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi nul din urmatoarele variante:
Samsung Galaxy S2
LG Optimus Black
HTC Sensation
Iphone 4S

sper ca te-am ajutathappy

| onlym3 a răspuns:

Toate telefoanele de la Samsung sunt foarte bune! plus ca sunt pe android care vorba aia android e cel mai tare datorita faptului ca gasesti o sumedenie de aplicatii gratuite.
Nu stiu de ce bani dispui dar iti recomand Samsung Galaxy S2 care are camera de 8mb, memoria interna de 16GB sau 32GB(depinde ce varianta iei), ram 1GB, procesor dual core de 1. 2Ghz, mai pe scurt e cel mai tare telefon si e mai bun decat iphone 4s!(eu unul am avut acest telefon iphone dar nu se compara deloc cu s2-ul,il depaseste lejer!).
Ai putea sa iti iei Samsung Galaxy S3, abia a aparut si are procesor quad core de 1. 4ghz sau 1. 5ghz (nu mai stiu) si deja daca are acest procesor nu mai are rost sa prezint celelalte functii ca e cel mai tare de pe piata!(costa in jur de 2700ron)

| onlym3 a răspuns:

Iphone 4s e mai mult un telefon de stat la o cafea si atat(adica de fita) dar daca vrei un telefon mai capabil si mai bun iti recomand, dupa cum am spus Samsung Galaxy S2 sau S3

| KatnisssssssssMe a răspuns:

Ai putea sa iti iei Un Iphone 4S sau un Samsung galaxy S. Ijn orice caz incearca telefoanele Samsung Galaxy sunt foarte bunehappy