| Panteraa a întrebat:

Pentru cei din Radauti, Suceava. Unde pot gasi in Radauti ghiosdane sau genti nike, adidas sau puma?

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

La Deichmann sau poate si prin Carrefour.

| Panteraa explică (pentru Mwha):

Si unde e Deichmann mai exact? Stiu ca in Suceava este, da in Radauti nu am auzit. Carrefour nici atat nu este, si in Kaufland am fost si nu am gasit nimic din ce caut.

| Mwha a răspuns (pentru Panteraa):

Pai nu te poti deplasa pana acolo? Nu este mare distanta. Este in Suceava,
Calea Unirii no. 27 si in Suceava, Calea Unirii no. 22.

| Panteraa explică (pentru Mwha):

Asta e si ideea. Nu ma pot deplasa. Stiu ca nu e mult, dar chiar nu am timp sa merg. Si mai este o saptamana pana la scoala.

| Mwha a răspuns (pentru Panteraa):

Poti sa iei autobuzz-ul happy Si oricum e chiar musai sa-ti iei ghiozdan nike? Iti poti lua un ghiozdan dragut din kaufland.

| Panteraa explică (pentru Mwha):

Nu sunt faine. Si cu Hannah Montana chiar nu vreau ca numai de astea vad laughing