| nucaraata a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot achizitiona un pulover cu imprimeuri dinacelea cu tematica Craciunului? happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Daca nu vrei online, atunci gasesti la H&M, C&A si New Yorken. Am fost saptamana trecuta si am vazut multe modele de tricouri si pulovere cu tematica de Craciun.
funda?

4 răspunsuri:
| Beautifullady189 a răspuns:

Http://www.zenda.ro/imbracaminte-femei-pulovere.html
Incearca aici poate gasesti ceva interesant...a vazut ca sunt ceva cu reni dar stiu eu...cum iti plac tie;)
Sper ca sunt destul de aproape pentru Craciun
Funda?!

| Beautifullady189 a răspuns (pentru Beautifullady189):

Am uitat sa mentionez: inca nu au aprut pastreaza site-ul si incearca pe la inceputul lui decembrie atunci siguuurrr gasesti happy

| Beautifullady189 a răspuns (pentru Beautifullady189):

Sau mai vezi paginile 2, 3, 4, 5, 6...ai pana la 39winking

| wasambi a răspuns:

Vine craciunul. laughing) Pulovere cu imprimeuri poti gasi pretutindeni, peste putin timp...