| Anamaria13m73829j a întrebat:

știu că ce voi zice va suna ciudat dar asta e, bun deci eu vreau să-mi iau un laptop de gaming de la altex în valoare de 3750 de lei, dar chestia e că nu mai e pe stoc, știe cineva când se va bagă înapoi? Vă rog nu luați la mișto chestia asta

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Toata nebunia cu scoala online si munca de acasa a cam facut ravagii in stocurile magazinelor.
Transporturile din China si Taiwan ajung cu intarzieri mari in Europa, plus ca si productia a fost ingreunata, din cauza virusului.
Dar in scurt timp ar trebui sa ajunga un nou transport.
Verifica zilnic site-urile, in maxim 4 zile vor fi epuizate stocurile, caci n-o sa ajunga prea multe bucati pe la noi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi de unde sa stim?

| Anamaria13m73829j explică (pentru suntserios):

Dacă nu ști nu comenta

| johnnny123 a răspuns:

Nu e vorba de luat la misto, este vorba de un minim de logica.
Nu crezi ca cei de la Altex sunt mai in masura sa-ti raspunda la intrebarea asta decat suntem noi? Ei sunt cei care fac stocurile si stiu ce mai au de gand sa aduca si ce nu. De ce nu-i intrebi pe ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Arata modelul

| erikavip a răspuns:

Https://www.olx.ro/......eqZvo.html anuntul asta mi se pare mult mai interesant