| ginuta66666 a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa imi deschid o afacere cu produse de machiaj iefnine ...caut de ceva timp produse foarte ieftine in cantitati mari
Aveti idee de un site care vand produse pentru magazine la preturi avanajase
In principu rujuri si palete de farduri, asta caut acum
Va multumesc! + funda laughing) ps : Caut produse No Name!

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Crezi ca daca cineva ar avea pontul asta ti l-ar da gratis? De ce sa nu faca el/ea niste bani? Intreb si eu...

| ginuta66666 explică (pentru CuriousStuff):

Ai dreptate dar ma gandesc si eu ca poate cineva cunoaste sau a lucrat cu prduse cosmetice

| BJK1903 a răspuns:

Iti spun eu, m-am bagat si eu acum un an de zile sa vand farduri, rujuri, etc... si daca am vandut 10 sa zic saru-mana. Nu merita sa te bagi ca nu iti cumpara aproape nimeni, plus ca nu o sa iti cumpere lumea produse "No Name" big grinwinking