| Fanu23 a întrebat:

Hey TPU,vreau sa-mi cumpar telefon de vreo 4, 5 milioane si vreau ceva genu utok 450d sa aiba androi mare si sa fie mai mult pentru muzica,jocuri si socializare adica facebook, skype...

Răspuns Câştigător
| GoodDay9 a răspuns:

I-ati Vodafone Smart 4, si nu vei regreta.L-am achizitionat si eu de curand, si imi place.Iti mai cumperi si un card de memorie de 8 Gb sau 32, depinde cata memorie vrei tu, si este super.Merg jocuri ca fifa 14, nfs shift sau nfs most wanted.

| Fanu23 explică (pentru GoodDay9):

Pai acum depinde care ca sunt mini, turbo. si nu vreau procesor subb 1, 1 ghz

| GoodDay9 a răspuns (pentru Fanu23):

Eu mi-am luat Vodafone Smart 4.Frate procesorul ma intereseaza mai putin.atata timp cat pot rula jocuri ca nfs shift/most wanted sau fifa, nu ma intereseaza.

| Fanu23 explică (pentru GoodDay9):

Da frate dar daca nu ai un procesor mai mare e degeeaba