| Andwta a întrebat:

Hey! Urmeaza sa imi schimb rama de la ochelari. Port de 5-6 ani aceeasi rama. Ceva de genu arata : https://goo.gl/images/wwj5Zq
Partea ingrozitoare e ca mi s-a spus ca nu prea au modelul meu. Cine ar vrea niste rame de ochelari cu imprimeu de animal, oribil.
Voi care aveti ochelari mai mari cum va impacati cu ei?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi s-a spus ca nu prea au modelul meu"

trebuie să găsești ceva pe aici:

https://www.emag.ro/......0-si-500/c

| Andwta explică (pentru sierra1):

Serios? Eu imi cumpar rama de ochelari de unde imi fac si controlul. Nu cumpar aiurea de pe net, e altceva cand vezi cum iti sta.

| sierra1 a răspuns (pentru Andwta):

A, scuze, nu știam că vedete de calibrul tău au ajuns pe TPU

| Andwta explică (pentru sierra1):

Daca nu stii nu te baga. De unde pana unde ai ajuns tu la concluzia ca as fi o fitoasa.
Nu am incredere in site-urile astea si nici in produsele lor.

| sierra1 a răspuns (pentru Andwta):

"Serios? ...Nu cumpar aiurea de pe net"
- numai artiștii reacționează așa

"Daca nu stii nu te baga"
- dacă nu știu ce, cum să mă adresez unei vedete? Te-ai plâns că nu vrei rame cu crocodili - ți-am propus o variantă.

Răspunsul corect și scurt era: merci

| Andwta explică:

Nu mai comentez.