| Linda18 a întrebat:

Hey! Vreau sa cumpar o carte de Nicholas Sparks. Am gasit pe internet carti cu acelasi titlu dar coperte diferite, una cu personajele din film si una fara. Care este diferenta?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Niciuna.

| supermamici a răspuns:

Difera editura, in principiu nu ar trebui sa fie diferente. Vezi ca este oferta de transport gratuit la orice carte aici, iar cartile de pe eMAG sunt tot de ei vandute: http://bit.ly/libris-carti

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Cauta pe Emag.ro poate gasesti acolo, carti originale si ieftine. Succes de acolo mi-am luat eu tableta grafica ( pentru desenatorii.ro). Sa ai o zi Buna, desi e doar ora 8:00 dimineata laughing.