| AlyS074 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar de pe un site al unei vedete un pulover. Este vorba de Shawn Mendes. Nu am mai cumparat niciodata de la el de pe site si as dori sa stiu daca a cumparat cineva dintre voi si cu ce pot plati.

4 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Habar n-am cine-i ăsta, atât de "vedetă" e.

Ca peste tot, plătești cu cardul.

| AlyS074 explică (pentru gothicbat):

Mna eu ce pot sa fac daca traiesti intr-o pestera? Stiu ca trebuie sa platesc cu cardul dar nu stiu cu ce card (Visa, Mastercard, etc).

| gothicbat a răspuns (pentru AlyS074):

Mai bune spune-i lu' mă-ta să-ți cumpere o carte de gramatică, să înveți și tu cum se pun virgulele în propziție.
Ți-ar fi mai utilă decât acel plover.

| AlyS074 explică (pentru gothicbat):

O sa-i spun. Poate o sa iti imprumut si tie o carte de limba romana. Ce imi plac persoanele astea care se cred mari filozofi, dar sunt mult mai prejos decat celelalte persoane...