| anonim_4396 a întrebat:

Hey...vreau sa imi cumpar telefon, dar nu stiu de care.
Nu pot sa ma decid intre BlackBerry, cu touch screen sau tastatura qwerty. Voi ce telefon mi-ai recomanda (sa fie bunbig grin)?
scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| Schweitzer a răspuns:

Eu sincer recomand Samsung. E cel mai tare in materie de smartphone si au telefoane dragute. In functie de buget recomand: galaxy mini/mini2, galaxy s plus, galaxy s2, galaxy note sau galaxy s3.
Daca vrei o parere pentru BlackBerry as opta pentru cel cu qwerty doar pentru ca ar tine putin mai mult bateria.
Uita-te si pe promotiile de aici: http://bit.ly/Jg5vjU
Au preturi destul de bune si gasesti si review-uri de la alti cumparatori.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Toate cele bune!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca un iPhone4S este cel mai inteligent telefon(mobil, iPhone)! Funda?

| LikeACandyxD a răspuns:

Eu zic sa iti iei cu tastatura qwerti este mult mai bun pentru cautari pe internet si pentru mesaje happy sper ca te-am ajutat happy Funda sau vot?hee hee

| krlla a răspuns:

Iti recomand Nokia Lumia 61o happy. Dar si tastatura qwerty e super si merita sa ti.l iei

| anonim_4396 explică (pentru krlla):

Eu cred ca iPhone4S este foarte bun si este cel mai inteligent telefon! Este doar parerea mea... Fundita?

| Bullseye1 a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda tastatura qwerty cu touch screen scrii mai incet un mesaj... Funda?

| Sory12 a răspuns:

Draga mea LovePink eu iti recomand sa iti cumperi Blackberry deorece am si eu si imi merge de minune sincer sa iti spun :X:X este mult mai bun decat ce cu touch parerea mea dar nu eu decid in alegerea tahappy

| Tania69 a răspuns:

Ori BlackBerry cu touch screen, este mult mai eficient ori, daca iti place sa te joci pe telefon, Samsung Galaxy S,,+'' SAU 2.Alegerea ta!