| anonim_4396 a întrebat:

Hey, vreau sa-mi iau un pc care duce jocurile noi si sa fie de 30 000, rog daca puteti sa-mi dati si un link la produs sau produse.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Caddy14 a răspuns (pentru alexalx1234):

Este un gunoi la banii aia.Mai bine ceri ajutorul la PC Garage si de banii aia iei un sistem de 2 ori mai bun in gaming decat cel recomandat de tine

| Rares_Silaghi_1990 a răspuns:

Eu zic sa iti faci unul pe bucatiwinking si sa te informezi înainte. intreaba cere sfaturi...cel mai bine...altfel o sa regreti dupahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Rares_Silaghi_1990):

Si ce sa-mi iau de 3000 Ron?
Ca nu stiu. Ce mi-ai recomanda?