| DyaMarya a întrebat:

Hi, :* am nevoie de cateva ideei pentru un cadou de majorat (fata) dar nu bratara, ceas sau colier pentru ca i-au cumparat alti deja. Imi e colega (eu sunt baiat) si am o relatie ca de la coleg la coleg cu ea. In plus e si fitoasasad

Răspuns Câştigător
| smashboy a răspuns:

I-ai un parfum sau ceva de machiatwinking

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate o esarfa sau un tricou cu ceva haios scris pe el.

| hideaway a răspuns:

Bună.
Cred că ai cam greșit categoria. Sigur nu vrei să repostezi la * Conversații * sau la *Adolescenți *? Te rog eu mult. Că din această cauza există categoriile. Pentru a le respecta. Îți mulțumesc dacă ai făcut ceea ce ți-am spus. happy

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum,o rochita, niste farduri(decalitate daca zici ca e fitoasa)niste flori(iti recomand trandafiri)o bluza asa mai cu fite, sau poti un lantisor cu initialele sau pozele voastre in el
poti sa-i iei orice vrei tu dar numai sa-i placa si ei!love strucksper k te-am ajutat
aaaa...si te rog funditalove struck

| Loredana96 a răspuns:

Florile nu ar trebui sa lipseasca.
Mai intai de toate trebuie sa te ghidezi dupa ceva care crezi ca i-ar facea placere, noi nu te putem ajuta fara sa stim nimic despre ea.Eu iti dau citeva sfaturi:Cosmetice,o bluza misto, un inel, o geanta eleganta...
Dar asta depinde si de bugetul de care dispui. Si flori, ai putea sa ii iei ori flori de camp, ori crizanteme, ori ce floare crezi ca este preferata ei (mie personal mi'ar placea si 18 trandafiri albi)

| Cocolina6 a răspuns:

Ceas de asta sigur nu i-ai cumparat;)
http://www.ceasuri-personalizate.com
si nici bijuterii de astea personalizate
http://www.cadouridedragoste.ro/bijuterii-personalizate.php

| aamyy a răspuns:

I-ai un ursulet...sau ceva dragut