| FunkySmile a întrebat:

Hi. Cum ajung in IDM magazin tongue, stiu ca pot sa iau metroul pana la Gara Basarab dar de acolo sunt total pe dinafara tonguestraight face... un transport in comun ceva care ma duce pana acolo, niste puncte de reper mi-ar fi de ajutorbatting eyelashes.
In schimbul ajutorului ve-ti primi o bine meritata fundissa love struck.
Peace kiss. Merci >big grin

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Cand ajungi in gara basarab.te uiti prin jur si se vede mare scris IDM.e la 200 m de basarab. funda?

| QueenofLove a răspuns:

Buna.La IDM poti ajunge cu 105 pana la Carrefour Orhideea...iar apoi poti traversa si ai ajunshappy. Mult succes:*

| QueenofLove a răspuns:

Sau poti lua tramvaiul 11happy de la Afi Palace

| Mihaeelllaa a răspuns:

Pai este aproape de gara basarab.
mi se pare ca mergi cu tranvaiul... sau ceva de genul