| bahoi a întrebat:

Hi, imi puteti spune daca merge sa port niste blugi bershka SLIM cu niste adidasi skateri? Nu stiu dar nu mi se pare ca se potriveste. ( ps: pentru. baieti)

3 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

E chiar okey, ca ei sunt mai mari asa, si nu arati gheiut cum arata copii cu tenesii aia.

zic eu.

| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu zic ca merge dar ai putea sa iti iei niste blugi mai largi si de o culoare stearsa sau poate chiar gauriti.
Sau ceva de genul acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=62&ty=90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca blugii sunt extrem de mulati nu cred ca se potriveste mai bine ai lua niste tenisi si daca nu sunt ff mulkati merg