| Corbyy_Yonutz_1995 a întrebat:

Hi TPU imi puteti da un site sau un catalog despre reducerile de black friday in legatura cu pc-urile de la eMAG flanco domo altex...
Mulțumesc FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pe site-ul fiecaruia dintre magazinele mentionate de tine este lista cu reduceri, nu exista un catalog cu anunturile de la toate la un loc. Deja site-urile le merg foarte greu, a intrat lumea sa prinda loc :)) Poti sa vezi aici cateva idei http://www.gandul.info/......3-11662329

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://blog.chestiiutile.com/blogging/oferta-emag-black-friday-2013.html asta este oferta oficiala, de la magazinele online.

| onmarket2011 a răspuns:

Www.katalog.ro aici gasesti toate promotiile de la marile magazine