| anonim_4396 a întrebat:

Hiiiiee. In urma cu aproximativ 2saptamani am intrat pe un site sa caut un rucsac, era in stoc si l-am pus in coş, însă nu am dat comanda nici acum, iar acel produs nu mai e în stoc acum. Dar dacă eu îl am în coş de acum 2sapămâni pe un cont şi vreau să dau comanda zilele astea, va mai fi disponibil, în sensul că era într-un fel rezervat de îndată ce eu îl aveam în coş. Deci îl voi primi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu era deloc rezervat, rezervat este abia dupa ce dai comanda, asa ca n-ai cum sa-l primesti daca dai comanda acum si nu este in stoc. S-ar putea, daca il comanzi, sa-l primesti mai tarziu, daca magazinul il comanda de la furnizor, o sa-ti spuna aceasta.