| Purplegirl101 a întrebat:

Hristos a Inviat TPU! Trebuie sa fac o alegere și nu știu ce sa aleg... Vreau sa dau comanda pe net de niște casti mari ( știți voi... ) și sunt pe alb, negru și roz. Ei bine roz iese din discuție dar nu mă pot decide intre alb și negru! Alea albe sunt atât de cool și faine, însă alea negre par mișto -_-. Aveți aici link-ul : http://www.selfie-stick.ro/catalog/casti-33. Va rog din suflet help! PS : sunt fata

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Ar trebui sa ai mai multa incredere in tine, nu mai purta culori inchise, esti tanara, poarta culori vii, deci opinia mea este : ROZ sau ALB, fara negru.

| Purplegirl101 explică (pentru Ironwin):

Mersi mult dar of, am dat comanda ieri... Și fix pe negru ☺

1 răspuns: