| alinchiorean a întrebat:

Http://isuper.ro Ce pareri aveti despre site-ul acesta de reduceri? Din cate am observat pretul la produse scade in fiecare zi si le cumperi la ce pret doresti, numai sa ai niste credite. un fel de site de licitatii. Credeti ca este teapa? A cumparat cineva de pe isuper.ro? Am vazut ca produsul se plateste la curier si e cu verificare colet.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Site-ul functioneaza pe urmatorul principiu: http://isuper.ro/content/6-cum-functioneaza
Daca stai sa te gandesti, este mai mult un circ decat un magazin online. NU, nu te vei imbogati si nici nu vei beneficia de reduceri substantiale ale produselor, ci mai degraba vei iesi in pierdere cu mult mai mult fata de pretul real.