| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Http://isuper.ro/ daca a cumparat cineva de pe acest site sa lase un comm...

Răspuns Câştigător
| alinchiorean a răspuns:

Din cate vad eu, au o pagina cu ce produse au vandut deja. Se pare ca sunt putini la numar cei care au cumparat produse. Probabil sunt mai multi care au cumparat credite si asteapta sa cumpere un produs la ceva reducere mai mare. Vanez si eu o tableta si astept momentul oportun.

| Lu_Cosmin_1999 explică (pentru alinchiorean):

Dar cand e momentul perfect sa folosesti credite? ca asa vreau si eu sa imi iau un iphone 4s cu macar 2-3 mil... cum sa fac sa dau acolo credite pana imi place pretul?

1 răspuns: