| andreealc345 a întrebat:

Http://michaeljacksoncelebrityclothing.com/....../index. php Stiti site-ul? As vrea sa comand ceva de acolo, dar nu sunt sigura daca pot avea incredere. Am gasit cateva plangeri pe internet, dar eu chiar imi doresc sa cumpar ceva de pe acest site. Daca ati comandat sau auzit de el, imi puteti spune si cam cat ar costa transportul? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| motanul1782 a răspuns:

Nu recomand! Eu am dat comandă acum 2 luni, a venit rochia după 1 lună, cu o zi înainte de eveniment, era mare și prost lucrată, a trebuit să-mi cumpăr repede altceva, am dat-o retur și nici până azi nu am primit banii, sub diverse pretexte: să verifice contabilitatea, verificăm și iar verificăm iar aseară primesc mesaj la 22:45 noaptea că s-a făcut plata de mult și voi primi dovada. Eu nu am primit banii și am extrasul de cont să dovedească. Vreau să le fac reclamație la ANPC, atitudinea lor m-au scos din minți.