| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5394&idPho ne2=4571
Care e mai bun? Sau, recomandati-mi voi un telefon cu ecran mai mare la un pret mai rezonabil :) (pana undeva la 600 + ron )
PS: Optiunea aceea care-ti arata in bara de sus cat % mai ai baterie o setezi tu sau ti-o da odata cu telefonul (daca n-o ai de la inceput n-o ai deloc)

Răspuns Câştigător
| bogdieu a răspuns:

Samsung-ul este mai bun decat LG din punct de vedere software. Nu iti recomand LG pentru ca am prieteni care si-au cumparat l9 si dupa ce au bagat cateva aplicatii pe el a inceput sa sacadeze. Chestia cu cat % baterie ai este din setari si nu ti-o da odata cu telefonul. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Samsung intrece LG cu mult. Desi ambele brand-uri fac telefoane bune, eu am folosit si Samsung si LG. Totusi, mai mult iti recomand Samsung.

| lalaballet a răspuns:

Eu zic ca Samsung e mai bun decât LG.