| Legion7X a întrebat:

Https://m.emag.ro/......D8S113BBM/

Cei care dețineți storcătorul acesta de fructe vreau să știu dacă ați avut vreodată probleme cu el

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stii ca ce faci este spam si ti se poate sterge contul?

| Legion7X explică (pentru Salontanul):

Mă mir că nu ai văzut câte linkuri de eMAG au fost publicate pe TPU.
Dacă mi-l șterge nu-i o problemă vreau să fac eu asta de mult.

| Salontanul a răspuns (pentru Legion7X):

Nu tie ti-am raspuns ci unuia care si-a sters raspunsul si care dadea un link catre o pagina cu reclama.

| Legion7X explică (pentru Salontanul):

Scuză-mă, nu am știut că îmi apare și mie comentariul tău către cel care a dat reclama.
Adică dacă el și-a șters comentariu nu am văzut la cine faci referire stiu de obicei că apare acel (a răspuns pentru) dar nu a apărut deci m-a dus în eroare.

| Salontanul a răspuns (pentru Legion7X):

Nu-i bai! se intampla. N-aveai de unde sa stii.