| anamaria82726 a întrebat:

Https://m.emag.ro/......DF9ZX6BBM/
Nu mi-am mai luat niciodata ceva de pe eMAG, voiam sa va intreb daca este ok. Pentru ca e destul de ieftin pentru un iphone 11 cu 128gb

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Emag e cel mai mare magazin online din Europa de este cred... De ce nu ar fi ok?

| sierra1 a răspuns:

Nuș' ce îți e ție suspect de ieftin. aruncă un ochi și fii cool

https://www.compari.ro/......497417565/

| Wr3nch a răspuns:

Pai e ieftin ca a aparut 12le lol, care il bate din toate punctele de vederelaughing

| anamaria82726 explică (pentru Wr3nch):

Normal ca il bate, doar nu era sa fie mai slab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A apărut 12. A mai scăzut prețul. E Ok de pe eMAG. Dar și mai Ok este sa ți l iei de pe iSTYLE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este ok. Poti comanda cu mare incredere de pe eMAG

| Skarr a răspuns:

La cate review uri are. Eu zic ca da laughing