| fabian12345326 a întrebat:

Https://www.nikeromaniaoutlet.com/......-1326.html
Acest site este un outlet, intrebarea mea este:ce este un outlet? Acesti adidasi sunt noi? (despre outlet-uri stiu doar ca s-ar putea sa fie si folosit produsul resprectiv) credeti ca adidasi pe care i-am pus mai sus, sunt folositi?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil sa fie mare fake site-ul, are un numar de telefon de UK care nu functioneaza si adresa de mail este @gmail. Nu au nici o adresa de sediu, nici un nume de firma. A

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu stiu ca in outlet ajung hainele/incaltamintea/ accesoriile de firma, din coletii mai vechi, astfel ca ajung si la un pret mai mic. Eu nu as cumpara de pe un astfel de site, pentru ca nu am incredere ca sunt lucruri originale. Este dubios. Gasesti site-uri serioase si chiar magazine fizice de tip outlet. Daca esti din Bucuresti, gasesti un outlet cu incaltaminte nike, la Fashion House.