| anonimadinAlba a întrebat:

I am promis prietenului meu cel mai bun ca daca castiga nnn(no nut november) ii fac un cadou surpriza. Tipul s-a tinut de nnn, dar nu stiu ce cadou sa ii iau. Ceva idei interesante? Mentionez ca tipul e obsedat de animeuri

9 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Fa-i un cont premium pe P.orn hub! laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ajuta-l sa se descarce dupa acest nnn lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Sa inteleg ca el de regula facea laba, el fiind impreuna cu tine... fabuloasa relatie!

| anonimadinAlba explică (pentru anonim_4396):

Suntem doar prieteni buni, de unde se intelege ca am avea o relatie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimadinAlba):

Trebuia să specifici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce provocare pentru oameni fără iq.

| nevermatch a răspuns:

Stati 24/24 impreuna, in aceeasi camera? Altfel nu inteleg cum ai putea sa stii daca a facut-o sau nu

| sofiaaaa001 a răspuns:

Cumpara-i un tricou sau un hanorac ceva cu animeuri, sau niste benzi desenate/manga, sau un poster cu ce animeuri ii plac luihappy

| alexandru8888 a răspuns:

Asta da relatie boss...stai cu el si el da la labalaughing))), sau ce mama ma-si o fi ea! =)