| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a întrebat:

Idei ca cadouri pentru gemene? Nu am un buget chiar atât de mare dar am nevoie de idei.

Răspuns Câştigător
| OviSimple a răspuns:

M-am interesat si pandantive cu Best Friend si Love sunt la pretul de 30 si 60 de lei depinde sunt la reducere acum. si sunt frumoase. daca vrei: http://www.belatriz.ro/cauta-bijuterii/pandantiv-best-friend/page-1 aici sunt cu bff si se despart in doua si sunt si de argint si de aur.

5 răspunsuri:
| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică:

De cadouri* Pardon

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică:

Sunt chiar dragute, multumesc de ajutor

| OviSimple a răspuns:

Pai depinde, ce varsta au. daca au varsta de 13 ani adica sunt la adolescenta. nu le poti lua jucarii de copii mici. dar daca sunt mici de vreo 8, 9 ani le poti lua le poti lua cate o rochita sau ceva la fel. sau un pandantiv si o parte din el o poarta una si cealalta si pe una poate sa scrie ceva de genul L O si pe cealalta V E LOVE si sunt si cu Best Friend si nu sunt scumpe.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 explică (pentru OviSimple):

Au 17 ani dar sigur le-ar plăcea pandantivul acela. Ele mi-au adus de majoratul meu ( țin sa specific ca nu l-am făcut la vreun local ) un ursuleț și un lănțișor de argint. Însă bugetul meu nu ar putea sa cumpere 2 lănțișoare și 2 ursuleți și ar fi cam urat sa le duc același lucru.

| OviSimple a răspuns (pentru Vasilica_Ionăşcuț_1999):

M-am interesat si pandantive cu Best Friend si Love sunt la pretul de 30 si 60 de lei depinde sunt la reducere acum. si sunt frumoase. daca vrei: http://www.belatriz.ro/cauta-bijuterii/pandantiv-best-friend/page-1 aici sunt cu bff si se despart in doua si sunt si de argint si de aur.