| rowww a întrebat:

Idei de cadou pentru o fata de 16 ani?
Colier sau ceas?!

100 lei...

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

La bugetul ala mai bine ii cumperi un ceas decat un colier. Adica, colier la 100 de lei nu e cine stie ce. dar la 100-120 de lei gasesti ceasuri chiar faine happy Parerea mea, faci cum vrei big grin Bafta.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un colier simbolic de genul http://bit.ly/cubstralucitor din metal placat cu aur

| Uta_Iulia-Cristina_1977 a răspuns:

Ce zici de un tricou cu cristale Swarovski? Te asigur ca asa ceva nu are! Vezi aici modele, gasesti si la 100 lei: http://tricouri-cristale.ro/tricouri-swarovski/. Au si pe culori, dar trebuie sa intrebi.

| rowww explică (pentru Uta_Iulia-Cristina_1977):

E buna ideea, doar ca nu dispun de timp pentru livrare, asa colier/ceas gasesc repede. o parare despre asta big grin?

| dm1102 a răspuns:

Eu as propune o trusa de machiaj profesionala pe care orice adolscenta si.o doreste, iar daca este o tipa mai sport poti alege o sapca super cool cu cristale