| andreea00_3485 a întrebat:

Ieri m-am dus la Mall si mi-am luat o bluza gri cu maneci scurte siincepand de mai jos, lara, iar jos stramnta.Credeti ca as putea sa oport in public?

Răspuns Câştigător
| margareta_3188 a răspuns:

De ce nu daca tie iti place oricum vei atrage atentia si asta e bine!

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Te-ai dus la mall draga?laughing))) scrie un anunt in ziar sa afle toata Romanialaughing pai daca ti-ai cumparat bluza logic ca trebuie sa o porti in publicrolling on the floor) altfel de ce ai mai cumparato.laughing)) app.de la ce firma e?laughing)) cat ai dat pe ea 5 milioane? oh go on trebuia sa dai mai multe detaliilaughing))) ca sa stie lumea ca iti iei haine scumpe.

| chibiusa a răspuns:

Ma fata, degeaba ne zici ce fel de bluza ti-ai luat daca noi habar n-avem cum sta pe tine. fa-ti o poza, pune-o pe ceva site si da-ne link sa te vedem. si atunci iti putem spune daca ne place cum arata bluza aia pe tine sau nu.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Poi normal, ca doar nu ti-ai luat-o s-o ti in dulap?

| adina02 a răspuns:

Daca iti place, sigur ca da!

| andreea00_3485 explică:

Ms de raspunsuri