| Catte a întrebat:

Imi dati si mie niste site`uri cu haine mai ieftine?hee hee.

Răspuns Câştigător
| thedoll2010 a răspuns:

Kurtmann.ro (haine de fete)

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uită-te şi aici: www.quelle.ro
Pa, pa.

| stefaniaa116 a răspuns:

Www.misspretty.ro
Au hainute f bune la pret la cum arata. Calitatea e buna, eu le-am spalat pe ale mele si sunt f ok.

Sper sa te ajute si sa-ti placa :)

| Catte explică:

Inafara de miniprix.hee heeincepe scoala.si nu stiu ce sa mai port.sad. imi plac hainele negre.roz.si.rosii.happy

| Catte explică:

Am 16 ani.happy
Nu am avut niciodata uniformahappy
si nu vreau neaparat numai pentru scoalathinking

| EUSIATIT a răspuns:

Pai daca incepe scoala ce ti trebuiesc haine. noi imbraci uniforma doar nu te duci la diascoteca. citi ani ai? ai salariu si ti permiti haine noi pentru fiecare inceput de an scolar/? off moda. dar cartea la gunoi

| darii a răspuns:

Mai bine du-te in New Yorkrer, Takko sau Kenvelo cand sunt reduceri. gasti haine de calitate la preturi mici happy

| elenafashion a răspuns:

Aici gasesti forte multe haine ieftine
http://haineieftine.net/