| qieiqpalz a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un rucsac rezistent pana in 100 lei?

6 răspunsuri:
| Alphacrow21 a răspuns:

Te poti duce la Decathlon si gasesti ghiozdane pentru mine rezistente si incapatoare până in 100 de lei

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alphacrow21):

Da, sau daca nu te grabesti, iei ceva frumos la un pret imbatabil direct din Chiaina: https://www.aliexpress.com/......39420.html

| qieiqpalz explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu am card

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru qieiqpalz):

Si ce daca? Faci cont Revolut si iti bagi banii pe el prin transfer de la orice banca, cu buletinul. Si trebuie' sa ai pe cineva in familie cu un card care sa te poata ajuta...