| vladutcst10 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un telefon rezistent la apa si socuri dar si performant in acelasi timp?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cati banuti?

| Alexul99 a răspuns:

Omul a spus ca vrea ceva rezistent in primul rand la apa si socuri.
Nu pot sa ii recomand iphone, acela nu este un telefon conceput pentru asa ceva.
http://www.emag.ro/......DY22W3BBM/
Sigur nu o sa te dezamageasca acest telefon, este facut pentru ceea ce ai tu nevoie, iar performantele sunt foarte bune, tinand cont ca acest telefon nu te va lasa asa de usor.
Daca totusi nu ai nevoie de ceva atat de rezistent si vrei sa aiba si un design mai frumos, si performante mai bune iti recomand un telefon tot de la iHunt
http://www.emag.ro/......DXKDK7BBM/
Acesta il bate la performante pe celalalt, desigur, e rezistent si asta, dar acela nu poate fi comparat cu vreo-un alt telefon la rezistenta, asta o spune si aspectul lui.
Multa bafta.

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

Trebuie sa mai specific ca bateria in cazul acestor doua telefoane este cu mult superioara decat in cazul iphone si Samsung, si chiar majoritatea smartphone-urilor din 2017.
Poti ajunge si la o saptamana de utilizare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexul99):

Saptamana? =]]

| Alexul99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur, daca telefonul este utilizat mai mult pentru apeluri, mesaje scurte, ocazional Youtube, Facebook si muzica poate ajunge la o saptamana de utilizare.
Ai intelege, daca ai sti ce inseamna 4750 de mAh.

| Sarcopt a răspuns:

Samsung A5 (2017)
S7

| xDragosel007 a răspuns:

IHunt x33 Patriot - 4G, Dual SIM, Octa-Core, 3GB/32GB, 4500mAh, IP68 si in general telefoanele de la iHunt sunt performante, rezistente si ieftine.

| KEiGHT a răspuns:

Samsung Galaxy S8

| trapbest091 a răspuns:

Allview E2 Jump este si cat de cat ieftin. Funda?

| Anonima2310 a răspuns:

Un telefon foarte bun este Iphone! Ti-l romand! Este foarte bun. Acum depinde, si de banii pe care ii ai deoarece acest telefon este foarte scum... Eu vreau sa-mi cumpar Iphone 7! Dar acum am Samsung Galaxy J5, si este foarte bun! Sper sa-ti fi fost de ajutor! Funda?