| fana1vulpitza2000 a întrebat:

Imi poate spune cineva de pe ce site pot da comanda postere cu vulpita si viorel? Vreau sa imi pun in camera

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te rog doamne să fie troll...

| fana1vulpitza2000 explică (pentru Adry05):

Nu sunt un trol. sunt reala. nimeni nu poate judeca un om datorita idolilor luiwinking

| Adry05 a răspuns (pentru fana1vulpitza2000):

Cu asemenea idoli pot foarte ușor rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru fana1vulpitza2000):

"poate judeca un om datorita idolilor lui"

numele de user ne face să ințelegem că e idolul tău, așa e?

| Andreeush a răspuns:

Serios că unii au luat-o razna.

Răspuns utilizator avertizat
| Unanonim15 a răspuns:

Câți ani ai? Nu e normal să judecăm pe nimeni, indiferent de cum arată, gândeste sau ce i place. Ideea e că nu prea ar trebui să te preocupe asta, e mai mukt o prostie ce fac ei la televizor dar mă rog, dacă tu chiar vrei, nu stiu daca poti găsi postere dar poți scoate la imprimanta poze de pe net.