| zec a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot cumpara lant/bratara din argint (barbatesti)? exista vreun magazin in Bucuresti de unde se pot achizitiona? funda tongue

Răspuns Câştigător
| VictoriaVikky a răspuns:

Pai sunt foarte multe magazine...
Eu as zice AFI Palace Cotroceni sunt o gramada de bijuteri de genul asta, aproape la fiecare magazin gasesti si accesori.
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Daca vrei lucruri advarate le poti cumpara online si sunt si mai ieftine, vezi aici ce poti gasi: http://bijuteri-online.com

| simisweet a răspuns:

Exista inca foarte multe magazine. trebuie sa cauti si tu ori pe net ori du-te si tu prin oras

| OaltaFataCurioasa a răspuns:

Sa fiu cat se poate de exacta.
In AFi Palace Cotroceni in magazinul C&A la raionul de barbati sunt si bijuterii pentru barbatesti. Am vazut si ceva de argint dar nu stu daca erau lant sau bratara.

Mai este si varianta Unirea. Acolo la parter sunt multe magazine de bijuteri si probabil ca are si ce cauti tu.