| XkayRaax a întrebat:

Îmi poate spune cineva niște site-uri cu haine e-girl și cu accesorii? Site-ul poate sa fie din România sau din străinătate și, dacă se poate, sa plătesc la sosirea coletului.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un site din strainatate nu accepta plata la livrare, pentru simplu motiv ca nu pot controla daca vor primii banii sau nu, iar transportul international si marfa, costa prea mult, ca sa fie returnate.
Site-urile internationale primesc banii la momentul cand faci comanda pe internet, altfel nu trimit nimic peste hotare.
haine gasesti pe ebay cu gramezile, tot acolo sunt si site-urile cu magazinele vanzatorilor. Dar ebay-ul se plateste cu credit card, sau cont de Paypal.