| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate traduce si mie ce data este aceasta? Emag: livram intre 29.12-03.01! Dau funda

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Ca livreaza intre 29 decembrie si 3 ianuarie.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca de la eMag pleaca marfa comandata intre 29 decembrie si 3 ianuarie.
Asta nuinseamna ca si soseste in aceasta perioada, fiindca si curierii au zile libere...

| sierra1 a răspuns:

Primele două cifre sunt ziua
punctul este punct (normal)
ultimele două cifre sunt luna

ok? (sper că te-am ajutat - cum zic unii artiști)

| 757474 a răspuns (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru 757474):

Merci (s-ar zice p-aici)

| ziftode a răspuns:

Esti cumva Forrest Gump?
nu vreau sa spun hadicapat mental, dar
pentru o persoana normala este ABSOLUT EVIDENT, cum poti tu sa intrebi asta aici?!?

| 757474 a răspuns (pentru ziftode):

... Am un Samsung Galaxy s6 edge, si are niste dungi roz pe ecran si nu vedeam cratima.

| MValentin a răspuns:

Salut, produsul iti va fi livrat intre data de 29.12. 2018 pana in data de 03.01. 2019. Adica maine va trebui sa fi contactat de curier in legatura cu comanda ta

| ChiarEu2 a răspuns:

Între 29 decembrie și 3 ianuarie. Interesantă creatură ești...

| AlexandruMan a răspuns:

Livrează intre 29 decembrie-3 ianuarie