| AndreiAlexGeorgel a întrebat:

Imi puteti da un sfat? Vreau sa imi cumpar un telefon si m-am gandit la 2 telefoane : Samsung Galaxy S7 Edge sau iPhone 7 Plus. Nu stiu ce sa aleg. Imi puteti da un sfat?

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Samsung s7 edge!

| relian a răspuns:

Iphone 7 plus minus care o fi, e mai bun.Dar na fiecare acum spune ce are el, sau cel place lui, asa ca eu spun sa mergi la un magazin le vezi pe amindoua, le butonezi, si ce-ti place aia iei.Acum daca nu ai mai avut sa stii cum reactioneaza parerea mea este cai mai bun iphone.Am vazut la multi care au samsnug au explodat bateriile, nau remediat nimic deocamdata, doar te sfatuie sa nu incarci bateria la maxim.Dar cum am spus fiecare cu ei place.

| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

http://www.phonearena.com/....../9818,9816

Clar Samsung S7 Edge!

| MariaDN2002 a răspuns:

Samsunf S7 Edge!
Nu vei regreta

| Alberrt a răspuns:

Iphone 7 Plus negru!