| Bella9538 a întrebat:

Imi puteti recomanda magazine de pantofi de ocazie chiar si online? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hrysty a răspuns:

Deichmann.

9 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

StarShiners.
Este cel mai cool, incaltaminte la moda, nu foarte ieftina, dar sunt multe articole super faine.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa-ti iei pantofi, mai ales de ocazie, din magazinele online. Nu intotdeauna masura pantofilor se potriveste cu cea a piciorului tau. Si nu cred ca vrei sa stai o noapte intreaga in niste pantofi care te strang.
In privinta magazinelor clasice de incaltaminte, poate ne spui si in ce oras vrei sa fie. Nu de alta, dar pe aici mai sunt si useri din Italia, Spania, Suedia si chiar Canada. Cer prea mult? Doar un strop de logica.

| roxanaaa a răspuns:

Www.walkmaxx.ro

www.bonprix.ro

asta le au tari dupa min '

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| iuddavali a răspuns:

Desigur. Cautam si gasim http://costel.info/blog/2014/06/10/pantofi-de-ocazie-la-preturi-mici/

Mai sunt si altele, adaugate de ceilalti colegi.

| Bella9538 explică:

Scuze ca am uitat sa spun de unde sunt... sunt din bucuresti

| Bella9538 explică:

Sunt din Bucuresti.

| Pierre_Elisa_1990 a răspuns:

Www.epantofi.ro - foarte buni am vazut ca au aparut si la TV!