| Buu a întrebat:

Imi puteti recomanda site-uri sau denumiri ale unor fabrici din România unde pot face o comanda de borcane?

7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns (pentru mgtow):

Tare, si eu care recomandam google... la mintea cocosului site-ul ala big grin

| Buu explică (pentru mgtow):

Ai dat si tu primul site. cu 2 modele de borcane si diferite mărimi si 2 sticle...
Cu osti o fabrica de sticla unde se fac borcane in Romania? Unde pot lasa un model pentru a-mi face alte 3000!?
Oare nu era logic ca la prima căutare pe google am dat si eu de acest site!?

| Buu explică (pentru JicaContra):

Adevarat! Încă nu ma gândisem sa caut pe google!

| mgtow a răspuns (pentru Buu):

Trimite mesaj sau suna pentru model personalizat vezi ce zic

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai este o singura fabrica de sticla (nu geamuri) la Avrig, Jud. Sibiu. Asa ca nu trebuie sa te chinui prea mult cu cautatul in Romania. http://avrigsa.ro/

| Buu explică (pentru Salontanul):

Multumesc. Stiam.de fabrica de sticla de la Avrig. Însă speram sa fie mai multe prin Romania...
Am scris un email celor de la Avrig dar nu am primit niciun fel de raspuns.