| alma200033 a întrebat:

Imi puteti spune cum functioneaza aplicatia wish?
Si acolo unde scrie ca este gratis chiar este?
Si poti plati cash transportul?

Răspuns Apreciat de Editori
| dramaaaa a răspuns:

Bună!
Am comandat și eu dacă pe wish și am puțină experienta.
Te poți uita la și la Termeni și Condiții sa fii sigura. Îți alegi produsul dorit, este important sa citești descrierea produsului deoarece multi zic ca Wish da teapa, nu da pentru ca în poza poate arata un ruj iar în descriere poate scrie ca îți trimite o oja. De aceea e important sa citești descrierea înainte de a comanda. Da, unele produse sunt gratis dar trebuie sa le plătești transportul (scrie în descrierea fiecărui produs 4 lei, 8 lei, 12 lei etc) produsele vin pe rand de la diferiți vânzători iar transportul trebuie plătit cu cardul.
Te-am pupat.

| alma200033 explică:

Neaparat cu cardul?!

| suntserios a răspuns:

Daca te uitai si tu pe site vedeai

Ce metode de plată acceptă Wish?
În prezent acceptăm plăți prin următorii furnizori de plată:
Visa, Mastercard, American Express, Discover, Cirrus și Maestro
Portofelul Google (Android Pay) play.google.com/store/apps/details?id= com.google.android.apps.walletnfcrel&hl=en
Plată Apple www.apple.com/apple-pay/
PayPal www.paypal.com/home
Klarna www.klarna.com
EBANX (Card de credit, Boleto, OXXO) www.ebanx.com
iDEAL www.ideal.nl/en/
Nu acceptăm numerar, transfer bancar sau plata în rate. Te rugăm reține faptul că lista de metode de plată disponibile se poate modifica în funcție de țara în care te afli și de platforma pe care o utilizezi iar toate plățile sunt efectuate în dolari S.U.A.

| dramaaaa a răspuns:

Da

1 răspuns:
| NicoleEazi a răspuns:

La fiecare produs cumparat platesti transport chiar daca produsele sunt din acelasi magazin si vor fi ambalate separat.La produsele gratuite platesti doar transportul, si plata se face cu cardul, fac comenzi de mult timp insa sunt atenta la toate detaliile si sunt foarte multumita