| AndreyG a întrebat:

Imi puteti spune daca site-ul online de shopping, Koyos, este serios si de incredere? A cumparat cineva de aici? Eu doresc achizitionarea unui telefon si trebuie sa fiu sigur ca sunt seriosi si daca este vreo problema cu telefonul ( pentru ca se mai intampla ) sa-l inlocuiasca sau sa-l repara. Sa am aceasta garantie. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| cunoscatorul a răspuns:

De la eMAG de ce nu cumperi?
Au suport si produse buna, iar daca dispui de un buget mare, peste 3 zile va fi disponibil si iphone 5, mai multe detalii aici http://bit.ly/YDc4ql

| AndreyG explică (pentru cunoscatorul):

Surprinzator da la eMAG nu gasesc pe site ceea ce vreau. Nu mai primesc de la furnizori. Voi suna sa ma asigur o data si pentru totdeauna daca au sau nu si bugetul meu este destul de limitat in prezent, sunt dispus sa dau maxim 400 ron deci nu vreau ceva sofisticat. Ma gandeam la Nokia X2 pentru muzica (voiam sa-mi iau mp3 la inceput si m-am gandit ca mai bine telefon ca oricum am un jaf). Am 200 de euro dar nu-i schimb acum, ii pastrez pentru mai tarziu daca imi vine sa-mi iau haine pana sa primesc bani de ziua mea. Deci buget dar cum ziceam, nu doresc nimic sofisticat. doar un Nokia clasic cu difuzoare bune.

| aang99 a răspuns:

Este sigur.