| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un sirop de tuse ce contine DXM(Dextrometorfan), Codeina sau Prometazina si de unde pot cumpara?

8 răspunsuri:
| Puspefaptebune a răspuns:

Cel mai bun sirop de tuse 100% natural este siropul din muguri de brad.

| CreepOrange2 a răspuns (pentru Puspefaptebune):

Contine una dintre substantele mentionate mai sus?
Si de unde pot cumpara?

| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

De ce nu folosești sirop facut in casă? E mai natural decat orice medicament foarte eficient si costa foarte putin. ( o ceapă mare, scobita la mijloc. Pui miere sau zahar si dai la cuptor. Când si-a lăsat zeama o scoți. Acel sirop rezultat este f bun pentru. tuse. in 2 zile esti ca nou )

| CreepOrange2 a răspuns (pentru Antoneta_Torcica_1967):

Multumesc de raspuns, dar nu mi-ati raspuns la intrebare happy

| Herghelegiu_Rares_1997 a răspuns:

Tu vrei sa faci lean, Nu? Nu te complica ca nu primesti ce-ti trebuie fara reteta. Inceraca cu Rofedex

| CreepOrange2 a răspuns (pentru Herghelegiu_Rares_1997):

Cine a zis ca le cumpar de la farmacie? happy

| Herghelegiu_Rares_1997 a răspuns (pentru CreepOrange2):

Nimeni. Dar nu stiu sa gasesti la Lidl medicamente laughing j.k Mai bine fa ceva util cu banii de sizzrup(lean). Eu unul nu-ti recomand.

| smileyliviu a răspuns:

Rofedex sau Tussin Forte sunt mai adecvate pentru lean