| destiny11 a întrebat:

Imi puteti spune unde gasesc depozite de haine second hand, dar sa fie marfa buna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine second hand import Olanda.Hainele sunt sortate in Olanda pe categorii, fiind de o calitate exceptionala.
Importam numai calitatea 1 si extra.
In depozitul nostru de haine second hand puteti vedea toate hainele inainte de cumparare, fara sa va grabeasca nimeni.
- avem cele mai bune preturi de pe piata raportate la calitatea hainelor second hand.
-haine sezon
Fata de alte depozite de haine second hand, la noi puteti negocia pretul.
Depozitul se afla in zona Brancoveanu-Bucuresti.
PRODUSELE NOASTRE SUNT INSOTITE DE FACTURA SI CERTIFICAT DE DEZINFECTIE.
Telefon 0720219760

| DeeALarysa a răspuns:

Pai aceste magazine numite Second Hand se gasesc in toate judetele. Uite de exemplu eu stau in constanta si exista un magazin cu haine foarte frumoase.